Доставка

Доставка

  • Самовивіз зі складу. При самовивозі клієнту демонструють зовнішній вигляд і працездатність декору, підписується акт прийому-передачі. Після отримання претензії про стан товару не приймаються.
  • Вартість доставки по Києву та Україні обговорюється індивідуально і залежить від маршруту і виду декору.
  • Швидка доставка по Києву кур'єром. При необхідності, монтаж і демонтаж декору досвідченими співробітниками Lucky Decor.
  • Доставка по Україні нашими кур'єрами або компанією Нова Пошта, на склад або за адресою - спосіб доставки залежить від обсягу декорацій і додаткових послуг (монтаж / демонтаж).

Оплата

Оплата оренди проводиться готівкою або безготівковим розрахунком.

Для безготівкового розрахунку ми надаємо рахунок-фактуру.

Застава

При оплаті суми оренди оплачується і сума застави, зазначена в акті прийому-передачі. Сума застави повертається при здачі декору на склад.

У разі пошкодження, внесення самовільних змін у товар (нанесення написів, наклейок, зображень, розпил, видалення елементів) або втрати декору, застава не повертається.

Монтаж, демонтаж і повернення

Монтаж і демонтаж декору обговорюються і оплачуються при підтвердженні замовлення.

Якщо послуга монтажу / демонтажу була замовлена, після закінчення терміну оренди, декор передається нашим кур'єрам або доставляється на нашу адресу самостійно або компанією Нова Пошта в первинній упаковці.