студія декору

Юлії Бараннікової

Команда Lucky Decor це люди закохані в свою роботу. Неординарний художник, спритний декоратор, технолог-новатор, хімік-чарівник, господарський завскладом, уважний завідувач виробництвом і геніальний керівник, який вміє поєднати всіх для найкращого результату.

Студія lucky decor це місце, де створюється унікальний декор, від ідеї до втілення. За час роботи студії реалізовано більше трьохсот проектів. Для нас важливо робити свою роботу не просто добре, а краще за всіх.

Один з головних принципів нашої роботи це бажання почути і зрозуміти клієнта, знайти взаєморозуміння на етапі складання ескізу. Кожен проект має цінність в незалежності від його масштабу. Ми з натхненням ідеями і бажаннями наших клієнтів і створюємо для них шедеври.

Працюючи для вас ми експериментуємо, впроваджуємо найновіші технології та матеріали в виробництві декорацій. Для реалізації вашого проекту ми готові до будь-яких труднощів і з радістю беремося за створення декорації будь-якої складності.

Власне виробництво декору

У студії lucky decor всі декорації виробляються самостійно і завдяки цьому ми можемо запропонувати вам не тільки різні масштаби, а й дуже хороші ціни.
 
Ви завжди можете знайти у нас багато готових тематичних декорацій для різних заходів від текстилю до фотозоні. Але так само завжди можна реалізувати ваш індивідуальний замовлення.
Для незабутнього свята, красивого заходу або оригінального сезонного оформлення вашого бізнесу у нас є все і навіть більше.

Дізнайтеся прямо зараз,
що саме вам
ми можемо запропонувати і чим зможемо здивувати
Зв'язатися з нами